Наша история

Концепції та конкурси

ПП "Архітектурна майстерня Коляденко" постійно бере участь у різноманітних архітектурних конкурсах я к в Україні так і за її межами.

житловий комплекс бровари.jpg
житловий комплекс бровари.jpg

Житловий комплекс
м.Бровари

     Ділянка комплексу загальною площею 6,3га має перепад близько 1,6м, отже, було прийняте рішення насипати стилобатну частину на 1,6м і таким чином принципово зонувати ділянку на пішохідну житлову та ділову зони з проїздом машин на нижній терасі. Таким чином вдалося повністю розділити потоки людей ( пішоходів, мешканців ) та машин. На верхню частину майданчика передбачається заїзд по пандусам тільки для машин спец.служб. На першому ("земляному") поверсі знаходяться офісні, невеликі торгівельні приміщення та парковки для авто; на стилобатній передбачені усі необхідні майданчики для комфортного проживання ( т.з. carfree zone) де можуть безпечно бавитися діти, а також спортивні майданчики та для відпочинку дорослого населення, багато зелених насаджень та навіть кільцева бігова доріжка заг.довжиною 250м.

житловий комплекс бровари - 2 .jpg
житловий комплекс бровари - 1 .jpg
житловий комплекс бровари - 2 .jpg

Миссия

Это текст. Нажмите «Редактировать» или кликните здесь дважды, чтобы отредактировать этот контент и добавить полезную информацию о свой компании для посетителей сайта.

Видение

Это текст. Нажмите «Редактировать» или кликните здесь дважды, чтобы отредактировать этот контент и добавить полезную информацию для посетителей сайта.